Количка

0 артикула

Консуматив Lexmark E260, E360, E460 Return Programme Toner Cartridge (3.5K)

Цена: 249.86лв.
 • Код:
  E260A11E
Добави в желани
 • Партиден номер:
  E260A11E
 • Номер на модела:
  Laser Toner Lexmark for E260/E360/E460 - 3 500 pages Black
 • Макс. брой страници (X):
  up to 3500 pages

Контакт

Може да се свържете с нас чрез формуляра по-долу.

Код за сигурност